McCORMICK HONOR ROLL


Fourth Grade

High Honor Roll: Jasmine Barnes, Isabella Beck, Ethan Bias, Katrianna Braden, Devan Diedrick, Robert Dovel, Savannah Gundert, Scott Hook, Kennedy Jerousek, Isabella Johnson, Autumne Jones, Jaclyn Krakomperger, Jack Marsh, Brandi McCraw, Ethan Metheney, Lily Oswald, Sophia Palmison, Alexandria Peck, Olivia Richardson, Julia Rieske, Nolan Sasack, Joyce Stallard, Taylor Standen, Jillian Stannard, Emma Wacker.

Honor Roll: Aubry Adkins, Gianvanna Astley, Cheyanne Blanchard, Tyson Boley, Elizabeth Buckingham, Lilly Campbell, Landon Davison, Trevor Gasper, Nadia Greer, Connor Harmon, Laila Hendrix, Vincent Hipp, Hope Hodoba, Abbie Hunter, Noah Jackson, Kerra McNeely, Nathan Michalak, Gabriella Miller, Taylor Morris, Anthony Nelson, Gage Parr, Jasper Parr, John Patton, Dean Phillips, Bryant Santee, McKenna Solkiewicz, Trenton Teague, Annabel Twining, Sean Whitehouse, Zayne Workman, Samantha Wreyford.

Merit Roll: Madaline Ausse, Brandon Beat, Joseph Boden, Naudika Boden, Lamar Brown, Victoria Dickason, Jasmine Dotson, Jordain Gibson, Ned Gott, Alexis Jackson, Whitney Kirschner, Ellie Leiby, Thomas McLain, Kirsten Leonardi, Maxwell Schatz, Quentin Schickel, Christina Siwinski, Chandler Sorge, Jason Weese, Caleb Wright.

Fifth Grade

High Honor Roll: Maya Feron, Joshua Higgins, Kalei Houston, Brayonna Leiby, Heather Reininger, Elizabeth Vance.

Honor Roll: Dustin Andolsek, Addison Black, Madison Bowman, Kayla Edwards, Violet Haas, Hunger Legg, Abigail Lemke, Chelsea Manning, Madison Mickey, Karinna Mitterling, Marshal Mull, Adelle Pickering, Joleisa Sizer.

Merit Roll: Rebecca Barnes, Wayde Bowman, Joshua Buck, Autumn Dudziak, Hayden Fleming, Wyatt Goman, Lillian Holoqatyj Lillian Hurst, Morgan Lehmkuhl, Molly Lust, Mollie Shinsky, Sydney Skierski, Bryanna Williams.

Sixth Grade

High Honor Roll: Chloe Black, Shayne Brady, Jonathan Brasee, Annelise Broome, Isaiah Brown, Natalie Calfo, McKenna Chappell, Karissa Davila, Lindsey Gott, Jacob Knapp, Bryanna Krauss, Phillip McKee, Tyler Moore, Brooke Noss, Maile Oswald, Valerie Santee, Amanda Spiekerman, Jessie Teter, Jacob Weegmann, Allison Wells, Kaitlyn Wright.

Honor Roll: Derrick Andolsek, Kennedi Benko, Julianna Brasee, Hunter Cantwell, Autumn Conley, Cayden Conrad, Ryan Dodson, Jaeda Dotson, Trinity Farr, Karlie Frenk, Hailey Georgevich, Teddi Hardoby, Alexzavier Hernandez, Hannah Ingrassia, Rachel Kropff, Macy Marley, Jeremiah McKee, Dominic McKenna, MacKaylee McNeely, Karalyn Mitchell, Mikayla Paramore, William Peck, Bryce Shaw, Tanner Smith, Cody Soboslai, Melanie Solkiewicz, Brandon Rutkowski, Heavyn Voiers, Benjamin Watson, Daniel Wilson.

Merit Roll: Colton Campbell, Rianna Danesi, Amy Greene, Adrianna Gonzales, Brooke Hall, Austin Hardwick, Mariah Hendrix, Travis Hunter, Victoria Paramore, Brycen Simulcik, Miranda Sorg, Kaleb Taylor, Justin Yeager, Riley West, Kavai Xia.

Seventh Grade

High Honor Roll: Lauren Alley, Charles Brinker, Jillian Laposky, Taylor Michel, Madalyn Mull.

Honor Roll: Samantha Cochick, Jacob Evans, Madison Frame, Allison Haswell, Lauren McClure, Eryn Mitterling, Caleb Teague.

Merit Roll: Jazmine Auble, Cynthia Begley, Audrey Blitz, Kendal Brasee, Alaine Bremke, Brooke Danko, Kaitlyn Diller, Joseph Dudziak, Summer Hamilton, Joshua Honoshofsky, Galataya Kopas, Jenna Krakomperger, Aren Meinhart, William Palmison, Wyatt Sasack, Troy Smith, Payton Regal, Skyler Tegtmeyer, Eva Jimenez-Thornton, Allyson Zvara.

Eighth Grade

High Honor Roll: Jayden Black, Jon Bowman, Brandon Bremke, Rachel Bremke, Cassady Dials, Crystal Goman, Danyelle Goman, Evan Kirkpatrick, Nicholas Laposky, Katherine Mason, Bianca Massie, Jordan McKee, Caleb Mildenberg, Micah Smiley.

Honor Roll: Allissa Boraggina, Jenna Calfo, Katlynn Caudill, Kayleigh Diller, MiKailah Godsey, Sophia Hardoby, Cally Hardwick, Eva Hartwig, Richard Ingrassia, Courtney Kroll, Roman Labrosse, Kallie MacKrell, Nicholas Mascari, Karen Murray, Kevin Rutkowski, Jillian Sizer, Madison Soboslai, Blake Spiekerman, Alexis Starner, Madison Szakacs, Adam Tummel.

Merit Roll: Terin Allred, Taylor Bealer, Andrew Bjork, Brooklinn Damiano, Katerina DeHart, Steven Dickason, Evelyn Dodson, LeAnn Elkin, Gabriel Gayheart, Jalen Gibbs, Ryan Greene, Benjamin Higgins, Morgan Hunter, Michael Kidd, Maverick Kopas, Lucille Mann, Scott McCraw, Madison Mull, Deanna Santee, Matthew Shinsky, Joseph Solkiewicz, Brittanasha Smith, Kameryn Strange, Kaitlyn Walcheck, Haven Wetherbee, Thomas Williams, Alexis Wright, Damon Wright.